Župan Srečko Ocvirk je sprejel najuspešnejše učence sevniških osnovnih šol

Objavljeno: 13.06.2017 | Avtor: mlampret

Zaključuje se šolsko leto in po vsakoletni tradiciji so se z županom Srečkom Ocvirkom srečali najuspešnejši učenci in učenke vseh sedmih osnovnih šol sevniške občine – OŠ Blanca, OŠ Boštanj, OŠ Krmelj, OŠ Ane Gale Sevnica, OŠ Sava Kladnika Sevnica, OŠ Milana Majcna Šentjanž in OŠ Tržišče ter Glasbene šole Sevnica.

Prireditev, ki je potekala danes dopoldan v poročni dvorani sevniškega gradu, je glasbeno pričela violinistka Ana Močnik ob spremljavi pianistke Špele Troha. Najuspešnejše osnovnošolce letošnje generacije v sevniški občini sta nato nagovorila župan Srečko Ocvirk in predsednik aktiva ravnateljev, ravnatelj Osnovne šole Blanca mag. Vincenc Frece.

Sledila je podelitev pohval in knjižnega darila letošnjim 35 udeleženkam in udeležencem sprejema, predlaganih s strani šol, in nato še prijetno druženje.

Lep pozdrav,  Tanja Žibert, Občina Sevnica