Zaključni izlet Kostanjevica na Krki

Objavljeno: 13.06.2022 | Avtor: Martina Trbovc

Spoštovani starši!

V petek, 17. 6. 2022, bomo imeli kulturni dan – Zaključna ekskurzija. Odpeljali se bomo na Kostanjevico na Krki. Raziskovali in ustvarjali bomo v galeriji Božidarja Jakca in v Kostanjeviški jami.

Učenci naj bodo v šoli pravočasno, saj imamo ob 8. 10 odhod avtobusa. V šolo se vrnemo predvidoma ob 15.00. Jutranje varstvo bo potekalo kot običajno. Ta dan učenci ne bodo prejeli kosila. Kombi bo vozil po voznem redu. Oblečeni in obuti naj bodo športno. S seboj naj imajo nahrbtnik in v primeru dežja dežnik ali palerino. Malico prejmejo v šoli, s seboj lahko imajo še malico od doma (pijačo, posladek…). Ker bomo obiskali Kostanjeviško jamo, naj imajo s seboj dolge rokave, saj je v jami hladno.

Na izletu si bodo učenci lahko kupili spominek ali sladoled, zato lahko imajo s seboj tudi denar.

Lep pozdrav.

Martina Trbovc, vodja podružnice