Ustvarjalno delo drugošolcev v tednu otroka

Objavljeno: 7.10.2022 | Avtor: Polona Kolenc Žnidaršič

V tednu otroka, od 3. 10. do  7. 10. 2022 so drugošolci izvedli naravoslovni, kulturni  in tehniški dan. Učenci so prisluhnili različnim zgodbam, preko katerih so prepoznavali in znali izražati čustva in občutke, se igrali različne socialne in družabne igre. Med seboj so se preko iger povezali, sodelovali, tekmovali in gradili pozitivne medsebojne ter razredne odnose. Učenci ponovili pravila, ki veljajo v prometu. Nato so si ogledali kateri prometni znaki, so v okolici šole in jih nato v razredu naredili. Ustvarili smo tudi maketo okolice šole. Nato pa so se lotili še izdelave avtomobila. Učenci so se pri delu zabavali in več kot odlično opravili delo! Učenci so domov odnesli praktično presenečenje: Stiskalnik praznih plastenk in pločevink, katere je šoli donirala Komunala Sevnica. Hvala!

Učenci in učiteljice 2. razredov