Uspeh tretješolk na državnih natečajih

Objavljeno: 26.04.2024 | Avtor: Barbara Vidic

Učenci 3. c že celo leto sodelujejo na različnih likovnih in literarnih natečajih. V nalogah, ki jih pripravijo organizatorji natečajev, vidimo priložnosti za nove izzive, sodelovanje v skupinah, razvijanje ustvarjalnosti in nadgradnjo znanja.

Za izdelke, ki odstopajo od povprečja, so učenci tudi nagrajeni. V letošnjem šolskem letu smo se še posebej razveselili dveh nagrad na državni ravni in sicer:

Zara Paskvale je prejela nagrado na regijskem in državnem izboru natečaja Uprave za zaščito in reševanje, na katerem je sodelovala z literarnim prispevkom.

Mia Zalokar pa je prejela 1. nagrado med vsemi literarnimi ustvarjalci 1. triade na državnem natečaju Evropa v šoli.

Obema učenkama iskreno čestitam, prav tako pa tudi vsem tistim, ki so izkazali svoj trud in ustvarjalnost, čeprav morda niso posebej izpostavljeni z nagradami.