UČENKE OŠ SAVA KLADNIKA DRŽAVNE PRVAKINJE V TEKU TROJK, UČENCI TRETJI

Objavljeno: 11.05.2015 | Avtor: mlampret

V okviru prireditve Pohod ob žici, se je v soboto, 9.5. odvijalo državno prvenstvo v TEKU TROJK za osnovne šole. Našo šolo so zastopale dve ekipi, dekliška in fantovska.

KARIN GOŠEK, LEA HALER in NINA LISEC so med 128. ekipami suvereno slavile z rekordnim časom proge.

Istočasno so se na progo, dolgo 3 kilometre podali, NIK RANTAH, URBAN KRNC in LUAN KARAVIDAJ ter na koncu osvojili odlično tretje mesto med 103. ekipami.

Čestitke!

Mentor: Boštjan Slapšak

Naslednji dan pa je KARIN nastopila na atletskem pokalu Slovenije za mlajše mladince in mladinke v Domžalah. Čeprav tokrat ni zastopala šole, velja omeniti, da je prvič nastopila v teku na 2000 metrov z zaprekami . Suvereno je zmagala in tekla kar 14 sekund hitreje od norme za Poletni olimpijski festival evropske mladine v Tbilisu in Svetovno prvenstvo mlajših mladincev v Kolumbiji.