UČENCI GLASBENE ŠOLE SEVNICA NA OBISKU

Objavljeno: 3.05.2024 | Avtor: Tadeja Rupar

V četrtek, 25.4.2024, so učenci Glasbene šole Sevnica popestrili pouk učencem naše šole. S svojim nastopom in igranje na glasbila so tako predstavili glasbila, ki jih poučujejo v glasbeni šoli in povabili nove učence k vpisu. Prvošolcem je bil njihov nastop zelo všeč in navdušeni so bili nad raznolikostjo vseh videnih glasbil. Posebno so bili veseli, ker so si nekaj inštrumentov po nastopu lahko ogledali bolj od blizu in spregovorili nekaj besed z mladimi glasbeniki. Prvošolci so povedali, da si želijo še takih ali podobnih obiskov.

Učenci in učiteljice 1. razredov