Teden otroka v 5. razredu OŠ Sava Kladnika Sevnica

Objavljeno: 13.10.2016 | Avtor: Petra Jesih

Svet, v katerem želim živeti, letošnja tema tedna otroka nas je spremljala ves teden. V ponedeljek, 3. 10. 2016 smo učenci 5. razredov imeli tehniški dan Varni in osrečujoči odnosi, kjer smo poudarili pomen spoštovanja, prijateljstva, tesnih vezi med nami in se spomnili vseh vrednot v življenju, na katere v naglici življenja pozabimo. V torek, 4. 10. 2016 smo imeli tehniški dan, izdelovali smo novoletne izdelke za prodajo na tržnici ter urili ročne spretnosti. Ustvarjalnost, dobra volja in solidarnost so nas spremljali ves dan. V sredo, 5. 10. 2016 smo naravoslovni dan namenili učenju. Ponovili smo učne strategije, zaupali drug drugemu: kako se učimo, kje se učimo, kdaj se učimo. Pedagoginja, ga. Damjana Zupančič Lisec je z nami delila svoje nasvete učenja ter nam pomagala uvideti, zakaj je potrebno učiti se. V četrtek nas je oiskal policist in v prvem sklopu projekta Policist Leon svetuje predstavil delo policistov, varnost na cesti, opremo… Želimo si še takšnih dni in svet, v katerem želimo živeti, naj bo namenjen nam, otrokom, naj bo prijeten, varen in topel.

Razredničarke 5. razreda