TEDEN OTROKA 2. 10. – 6. 10. 2023

Objavljeno: 29.09.2023 | Avtor: Erika Anzelc Intihar

V ponedeljek, torek, sredo in četrtek potrebujejo učenci nahrbtnik. Vanj bodo spravili šolsko malico (ponedeljek in torek). Notri naj imajo tudi zložljiv dežnik v vrečki (po potrebi), robčke, kakšen manjši priboljšek, dodatno plastenko z vodo. V nahrbtniku naj ne bo gaziranih pijač, čipsa ali smokijev.

V sredo in četrtek naj pridejo učenci v šolo oblečeni v športno opremo (nujno več slojna oblačila) ter obuti v športno obutev (lahko so tudi pohodni čevlji).

V petek naj pridejo učenci v šolo s šolsko torbo. Potrebovali bodo peresnico in mapo.

Vse dni bo jutranje varstvo, kosilo, kombi, avtobus in podaljšano bivanje kot običajno.

V naslednjih 14 dneh bomo v šoli izvedli peko kostanja, zato je zaželeno, da vsak učenec prinese za dobro pest kostanja.

V ponedeljek, 9. 10. 2023, bomo imeli na šoli fotografiranje.  V torek, 10. 10. 2023, načrtujemo vajo evakuacije in srečanje z gasilci. Govorilne ure bodo v torek, 10. 10. 2023. Konec oktobra bomo izvedli tudi zbiralno akcijo starega papirja. Zahvaljujemo se vam za sodelovanje v zbiralni akciji, saj se s pomočjo zbranega denarja omogočijo razne aktivnosti našim učencem.

Stroški dejavnosti:

Za plačilo Znesek Način plačila
2. 10. 2023 Grad Brežice Voden ogled z delavnico  240 EUR

Plačilo iz računa POŠ Studenec (82 EUR).

Plačilo staršev 9 EUR na učenca na položnici za malico.

Avtobusni prevoz 274 EUR
3. 10. 2023 Ogled filmske predstave v Novem mestu (Cineplexx).

Kino vstopnice  in pokovke. 235,2 EUR Plačilo iz računa POŠ Studenec.
Avtobusni prevoz 273,75 EUR Plačilo iz računa POŠ Studenec.

4. 10. 2023 Gozd – aktivnosti v naravi v okolici Studenca / / /
5. 10. 2023 Jesenski pohod-okolica Studenca. /

/ /
6. 10. 2023 Koncert v Sevnici Stroške prevoza in koncerta plača šola.

Glede na zgornji načrt, bi za vsakega učenca starši plačali 9 EUR (plačilo na položnici za prehrano).

Spremljajte naše dejavnosti na spletni strani šole.

Lep pozdrav,

Mateja Prah, prof.