TEDEN OTROKA (1. 10. – 5. 10. 2018) PRI DRUGOŠOLCIH

Objavljeno: 15.10.2018 | Avtor: mlampret

Pomen kvalitetnega preživljanja prostega časa, ki je letošnja tema tedna otroka nas je spremljala v tednu otroka od 1. 10. do 5. 10. 2018. V torek, 2. 10. 2018 smo imel učenci 2. razredov naravoslovni dan Učimo se učiti, kjer smo namenili dan učenju, bralni pismenosti, si naredili načrt učenja ter se gibali in igrali v prosti igri. V četrtek, 4. 10. 2018, smo imeli tehniški dan, izdelovali smo eko izdelke iz različne reciklirane embalaže ter si urili ročne spretnosti. Ustvarjalnost in dobra volja so nas spremljali ves dan. V petek, 5. 10. 2018, smo kulturni dan namenili varnim in osrečujočim odnosom med učenci, kjer smo poudarili pomen spoštovanja, sprejemanja drugačnosti in različnosti, prijateljstva, tesnih vezi med nami in se spomnili vseh vrednot v življenju, na katere v naglici življenja pozabimo. Dan smo zaključili na športnem igrišču, kjer so se učenci poigrali na svežem zraku. Želimo si še takšnih dni in svet, v katerem želimo živeti, naj bo namenjen nam, otrokom, naj bo prijeten, varen in topel.