STAREJŠI UČENCI NA POLFINALNEM TEKMOVANJU V KOŠARKI OSVOJILI 2. MESTO

Objavljeno: 9.03.2020 | Avtor: Matic Stegne

V četrtek, 5. 3., je v Celju potekalo polfinalno tekmovanje v košarki za starejše učence. Poleg naše šole so se na tekmovanje uvrstili še učenci iz II. Osnovne šole Celje in Osnovne šole Pirniče. V prvi tekmi so naši učenci slavili proti ekipi iz Pirnič. Za uvrstitev v finale se je naša ekipa pomerila z domačini, ki pa so bili v zaključku tekme boljši nasprotnik. Kljub ne uvrstitvi na finalno tekmovanje smo lahko z dosežkom zelo zadovoljni in ponosni na naše fante, ki so z borbeno igro do zadnje minute zastopali našo šolo.

Ekipo se sestavljali: Jan Češek, Žak Hostnik, Nikola Ilinčić, Brin Samec, Jurij Zbašnik, Leon Javornik, Kevin Kajtna, Edin Tahirovič, Naj Klavs, Anže Knez, Maj Debevc in Nik Medvešek.

Mentor: Matic Stegne, prof.