ŠPORTNE DISCIPLINE V PB

Objavljeno: 11.05.2023 | Avtor: Erika Anzelc Intihar

Ta teden smo v podaljšanem bivanju namenili športnemu tekmovanju v različnih disciplinah. Namen vsega skupaj je bilo predvsem v tem, da otroci gibajo, celostno razvijajo svoje telo, se sproščajo in spodbujajo en drugega pri doseganju ciljev, vsekakor je bila prisotna zdrava tekmovalnost, ki vključuje sprejemanje porazov in zmag, tudi tega se morajo otroci namreč naučiti. Najprej smo se podali na plesno tekmovanje, kjer so blesteli tudi fantje. Naslednji dan smo imeli mete na koš, kjer na veliko presenečenje vseh sodelovala tudi učiteljica in presenetila z dobrimi meti iz “trojke”. Nadaljevalo se je s tekom, kjer so otroci pokazali izredno sodelovanje in spodbujanje prijateljev. Zaključili smo s streli na gol, kjer je bilo prijavljenih več punc, kot fantov. Na vseh disciplinah smo se potrudili po najboljših močeh in sklenili, da vse skupaj še kdaj ponovimo.