Šola v naravi 29.5.2017-2.6.2017

Objavljeno: 5.06.2017 | Avtor: Petra Jesih

Učenci 5. c in podružnice Studenec (4., 5. razred) smo se v ponedeljek odpravili v letno šolo v naravi- Strunjan. Ob prihodu smo se preoblekli v kopalke in imeli preverjanje plavanja. Razdelili smo se v plavalne skupine. Obroki hrane so bili vsak dan odlični. V ponedeljek zvečer smo se peš odpravili v Portorož, odšli na sladoled in kupili nekaj spominkov. V torek smo ves dan namenili plavanju, se trudili, spoznavali nove tehnike. Zvečer smo izbirali naj plesalca, naj plesalko in naj frizuro. Plesali smo do noči. V sredo nas je ladjica popeljala v Piran, kjer smo si ogledali akvarij in nakupili spominke. Pizza je bila najboljša! V četrtek smo se ves dan kopali v morju, odplavali plavalni maraton in zvečer podelili priznanja. Bilo je nepozabno!

Nina Krmelj, Pia Naja Kukec,

5. c OŠ Sava Kladnika Sevnica