RODITELJSKI SESTANEK ZA BODOČI 1. RAZRED

Objavljeno: 30.08.2022 | Avtor: Erika Anzelc Intihar

Spoštovani starši!

Bliža se dan, ko bo Vaš otrok prvič kot šolar zakorakal skozi šolska vrata.

Vstop v šolo je zagotovo velika prelomnica v otrokovem in Vašem življenju.

Ob dogodku, ki Vas navdaja s srečo, zadovoljstvom in ponosom, so se v pričakovanju novega verjetno v Vas že pričela porajati različna vprašanja, na katera bi želeli dobiti odgovor.

Zato Vas vabimo na prvi roditeljski sestanek, ki bo v torek, 30. 8. 2022, ob 18. uri v učilnici 1. razreda (prvo nadstropje).

Seznanili se boste z življenjem in delom na šoli ter se srečali  z učiteljicama Vašega otroka, ki Vama bosta predstavili delo v oddelku.

Pisno vabilo sledi teden dni pred roditeljskim sestankom.

Ker je sestanek namenjen samo Vam, staršem, se ga, prosimo, udeležite brez otrok.

Veselimo se srečanja z Vami

in Vas prijazno pozdravljamo.

Erika Anzelc Intihar, prof.                                                                                         Aleš Tuhtar, prof.,

Sonja Revinšek Zalezina                                                                                            ravnatelj