REGIJSKA PRIREDITEV EVROPA V ŠOLI

Objavljeno: 5.05.2016 | Avtor: MArjeta Teraž

V torek 19. 4. 2016, smo se učenci OŠ Sava Kladnika Sevnica  odpravili na Senovo, na zaključno regijsko prireditev natečaja v Posavju  Evropa v šoli, katerega tema je bila Ustvarimo še boljši jutri. Kulturni program je potekal v prelepi zgradbi, v Kulturni dvorani XIV. divizije Senovo, kjer se je zbralo veliko število ustvarjalcev letošnjega zanimivega natečaja.

Sodeloval sem v ekipi, ki je ustvarjala film Jaz sem kriv. Za film smo prejeli priznanje in se uvrstili na državno tekmovanje. Ostali učenci so sodelovali na likovnem ali literarnem področju in za svoje delo prav tako prejeli priznanje. Nekateri izmed sodelujočih pa bodo dobili priložnost, da se udeležijo prireditve na državnem nivoju.

Priznanj smo se razveselili in v naslednjem šolskem letu bomo ponovno z veseljem ustvarjali v tem projektu.

Žan Seničar, 8. c