PRVOŠOLKA OSVOJILA BRONASTO PRIZNANJE NA MEDNARODNEM NATEČAJU

Objavljeno: 29.05.2023 | Avtor: Tadeja Rupar

V podaljšanem bivanju prvošolci zelo radi rišejo, ustvarjajo in se igrajo. Letos smo se odločili, da narišemo risbice in se preizkusimo tudi v mednarodnem otroškem natečaju z naslovom »Portret – moj notranji JAZ.« Kaj pa je to portret?« so vprašali prvošolci. Morda je to slika, ko se zazremo v ogledalo in vidimo osebo, kakšno vidijo drugi. Morda to, ko se zazremo globje in spoznamo tisti jaz, ki je drugim prikrit. Svoje misli, ideje in predstave so učenci upodobili in narisali portret z ogljem. Nastali so zelo zanimivi portreti. Veččlanska strokovna komisija je pregledala in določila najboljša dela. Med njimi je tudi portret, ki ga je narisala učenka 1.b razreda Ana Žganec in osvojila bronasto priznanje v kategoriji učencev 1. triade. Čestitamo.

Zapisala: mentorica Tadeja Rupar