PRVA POMLADNA DELAVNICA, 21. 3. 2018

Objavljeno: 22.03.2018 | Avtor: Erika Anzelc Intihar

… NA POLJU ROŽICE CVETO… Pa smo jo dočakali. Vsaj koledarsko. Pomlad. V popoldanske času smo imeli na šoli pomladansko delavnico. Obiskala nas je naša znanka še iz časov, ko smo na “noge” postavljali šolski vrt. Gospa Milena Mastnak je izvedla delavnico. Izdelali smo zajčkovo gnezdo iz mačeh, vrtnih marjetic in rukole. Gnezdo smo postlali z mahom in dodali malo perja. Niso manjkali niti čokoladni jajčki, leseni in papirnati zajčki. Bilo je čudovito ustvarjanje. Delavnico je obiskalo 21 šolskih in predšolskih otrok in ena mamica. Skozi celo leto smo pridni s šolskimi dejavnostmi in pridno ob pomoči staršev polnimo Šolski sklad, zato smo si lahko privoščili tako bogato delavnico. Hvala vsem staršem, starim staršem in ostalim krajanom pri zbiranju sredstev za Šolski sklad.