Projekt Spodbujamo prijateljstvo

Objavljeno: 14.03.2022 | Avtor: Polona Kolenc Žnidaršič

Učenci 2. b smo v letošnjem šolskem letu sodelovali v nacionalnem projektu »SPODBUJAMO PRIJATELJSTVO«, kateri je del širšega programa Šola sobivanja, ki združuje projekte z različnih področij trajnostnega razvoja. Prijateljstvo je vrednota brez katere svet ne bi bil tako lep kot je. Prijateljstvo nam dela življenje zanimivejše ter nas izpopolnjuje. Prijatelji nam vedno prisluhnejo. Prijatelji nas skušajo razumeti, četudi se mišljenja razhajajo, in so nam pripravljeni priskočiti na pomoč. In ne glede na vse, so vedno, kadar jih potrebujemo, tu za nas. Učence sem spodbujale k pozitivnemu razmišljanju o prijateljstvu ter razvijanju dobrih odnosov z vrstniki in tako so nastali  čudoviti izdelki učencev.

Učenci 2. b z učiteljico