PRAVLJIČNE URICE V VRTCU KEKEC IN CICIBAN

Objavljeno: 8.04.2022 | Avtor: Barbara Košar

V tednu od 4. 4. do 8. 4. 2022 smo se z dekleti predmetne stopnje naše šole odpravile na pravljične urice v vrtec CICIBAN in KEKEC v Sevnici. Otrokom smo namreč brale pravljice.

Imele smo kar nekaj dela, ampak se je izplačalo, saj smo  videle nasmehe na obrazih naših najmlajših. Dekleta Nina Strlekar, Tjaša Motore, Lejla Jazbec, Teja Jesih, Nija Govekar, Ivana Ćerić, Mia Prelesnik in jaz ter gospa učiteljica Gordana Kenda Kozinc smo z otroki iz vrtca skupaj z njihovimi vzgojiteljicami preživljale krasne trenutke.

Ko sme prebrali knjigo, smo  se pozabavali  tudi s kakšno igrico. Brez pesmice in objemov pa sploh ne gre. Tako bralkam kot tudi malčkom bila to zagotovo zelo zabavna izkušnja. Z veseljem bi naša druženja še ponovili.

Katarina Rau, 7. a