POZDRAV POMLADI, 6. 4. 2018

Objavljeno: 6.04.2018 | Avtor: Erika Anzelc Intihar

Pozdrav studenški pomladi je bil obarvan s smehom, ki so ga izvabili naši vrtčkarji in učenci. Lahko smo se zamislili, ko smo gledali otroško predstavo Sinjemodri Peter, kjer so se naši mladi gledališčniki izkazali za prave mojstre. Prireditev je vodila študentka na praksi Mariborske fakultete Natalija Zalokar. Bravo Natalija.

Čeprav je velika noč že za nami, so nas pred vhodom pričakali čudoviti pirhi oblečeni v perlice in vezenine otrok. Vse to je triletno delo, ki nas je povezalo z babicami, tetami in mamicami, ki so z nami delile svoje znanje in nam bile v pomoč. Danica Mlakar, Liina babica, Danica Popotnik, Evelinina mamica in Nada Osredkar, Rokova teta so z nami poustvarile čudovite izdelke. Hvala.

Da si napolnimo mošnjiček za nadaljnje vragolije je bila prireditev v sklopu Šolskega sklada. Zbrali smo …. (še čakamo rezultate)

Hvala vsem, ki nam zaupate svoje otroke in ste z nami vsak trenutek. Tako ali tako. Hvala.