POPOLN ZAKLJUČEK TEDNA OTROKA

Objavljeno: 7.10.2022 | Avtor: Karmen Božič

Za nami je krasen teden otroka. Ves teden smo imeli različne dejavnosti, se skupaj igrali, sodelovali, veselili in ustvarjali. Ko smo že mislili, da nas ne more nič presenetiti, smo se ušteli. Danes zjutraj so nas na igrišču pričakali trije košarkarji košarkarske šole, ki so nam predstavili košarko na zabaven način. Po malici pa nas je še na igrišču čakalo VELIKO presenečenje. Napihljivo igralo! Zahvaljujemo se vodstvu šole, da je s pomočjo donatorjev priskrbelo to veliko presenečenje. Navdušenje in hvaležnost vseh otrok je bilo neizmerno. Ob sončnem vremenu in pečenem kostanju je bil to popoln zaključek tedna otoka.

hvaležni učeni in učiteljice POŠ Loka

Zahvaljujemo se g. ravnatelju ter donatorjem, ki so se odzvali njegovi pobudi in prošnji:

MKT RADEJ d.o.o.

TOMAŽ LISEC

EL PRO – DAMJAN BOŽIČ s.p.

PREVOZI PRAH d.o.o.

CHEMCOLOR Sevnica d.o.o.

SAVA AVTO d.o.o.

KOMUNALA d.o.o. SEVNICA

SEGON – Klemen Šket s.p.

COMP.ING – Drago Zupan s.p.

ERKO – Ervin Kozole s.p.

LESING d.o.o.