OGLED ANIMIRANEGA FILMA V KINU SEVNICA

Objavljeno: 15.10.2021 | Avtor: Tadeja Rupar

Za vse učence prvih razredov na Osnovni šoli Sava Kladnika Sevnica je bil petek, 8. 10. 2021, prav poseben dan. V Kinu Sevnica smo si ogledali film z naslovom Gašper in Petra – najboljša prijatelja. Ped odhodom smo se pogovorili o bontonu obnašanja v kulturnih ustanovah nato pa peš odšli v Kulturno dvorano. Učenci so film spremljali z veseljem in zanimanjem. Po končanem filmu smo se vrnili v šolo in imeli najprej malico. Sledil je razgovor o vsebini animiranega filma, ki smo si ga ogledali, pa o prijateljstvu, o igri in še o marsičem. Najbolj zabavno se je igrati s svojo najljubšo igračo in prijatelji, zato so učenci le te prinesli v šolo in se po želji igrali igre s svojimi prijatelji. Učenci so bili navdušeni nad drugačnim poukom in bogatejši za novo doživetje in izkušnjo.

Nekaj utrinkov tega posebnega dne si lahko ogledate na spodnjih fotografijah.

Učenci in učiteljice 1. razredov