OBVESTILO ZA STARŠE Z LUČKO NA GRAD

Objavljeno: 4.12.2018 | Avtor: Erika Anzelc Intihar

Spoštovani starši!

Zavod  KŠTM Sevnica nas je povabil, da skupaj z vrtcem sodelujemo na prireditvi Z lučko na grad, ki bo v torek,  4. 12. 2018, ob 17.00. Pri izvedbi potrebujemo Vašo pomoč. Otroke bi starši pripeljali na grad v atrij ob 16.45, kjer bi jih prevzele učiteljice (parkirni prostor je urejen pod gradom). Pred začetkom bomo imeli vajo, vi pa ste ta čas prosti in vljudno vabljeni na prireditev. Ostali udeleženci se bodo povzpeli s trga na grad peš, lahko se jim pridružite.  Ko bodo prišli pohodniki na grad, bomo izvedli nastop, ki se bo predvidoma zaključil ob 18.00, ko boste lahko prevzeli otroke.

Prosim, da se medsebojno povežete pri prevozu otrok in nam sporočite, če se bo vaš otrok peljal s kom drugim. Če kdo ne bo imel prevoza, sporočite razredničarki in bomo uredili.

Brez vaše pomoči pač ne gre. Hvala.                                                Vodja podružnice

Studenec, 28. 11. 2018                                                                     Andreja Janc, prof. RP