OBVESTILO O UČBENIŠKEM SKLADU IN POTREBŠČINAH ZA NOVO ŠOLSKO LETO 2015/16

Objavljeno: 7.07.2015 | Avtor: mlampret

OBVESTILO O UČBENIŠKEM SKLADU IN POTREBŠČINAH ZA NOVO ŠOLSKO LETO 2015/16

Spoštovani starši,

za šolsko leto 2015/16 smo se odločili, da bodo vsi učenci naše šole, torej tudi obeh podružničnih šol, uporabniki učbenikov iz učbeniškega sklada. V kolikor pa ne želite, da vaš otrok uporablja učbenike iz našega učbeniškega sklada, prosimo, da izpolnite Izjavo o odpovedi učbenikov iz učbeniškega sklada (povezava na obrazec), ki jo podpisano vrnete skrbnici učbeniškega sklada najkasneje do 24. 6. 2015.

Na spodnjih povezavah najdete aktualne sezname delovnih zvezkov, potrebščin in učbenikov za šolsko leto 2015/16, ki so jih izbrali učitelji posameznih strokovnih aktivov.

Šola ne prevzema odgovornosti za verodostojnost seznamov drugih ponudnikov (Kopija nova, DZS Boštanj, Trgovina Darlin Boštanj, Office 1 Superstore Sevnica).

S spoštovanjem,

Danijela Dornik, univ. dipl. bibl.,
skrbnica učbeniškega sklada
Mirjana Jelančič, prof.,