Območno srečanje otroških gledaliških skupin

Objavljeno: 9.03.2023 | Avtor: Barbara Vidic

V Krmelju se je v četrtek, 9. 3. 2023, odvijalo območno srečanje otroških gledaliških skupin občine Sevnica, ki se ga je udeležila tudi mjuzikl skupina naše podružnice.

10 učenk od 2. do 5. razreda se je pod vodstvom mentorice Sare Praznik gledalcem predstavilo z mjuziklom Muca Copatarica. Svoje delo na odru so odlično predstavile – plesale, prepevale in igrale so zelo prepričljivo. Navdušile so gledalce, ki smo jih nagradili z glasnim aplavzom.

Nastope je spremljal tudi igralec Gašper Jarni, ki je nato mentorjem tudi predal pohvale in usmeritve za nadaljnje delo.

Pohvaliti moramo tudi vse ostale gledališke skupine iz OŠ Krmelj, Tržišče in Boštanj, saj so tako učenci kot mentorji prikazali odlične gledališke igre.