OBISKALA NAS JE KNJIŽNIČARKA GORDANA

Objavljeno: 26.02.2023 | Avtor: Tadeja Rupar

V petek, 24. 2. 2023, je učence OPB2 obiskala knjižničarka ga. Gordana. Prvošolcem je prebrala čisto novo knjigo z naslovom ADAM IN TUBA. Zgodbica pripoveduje o družini, v kateri so bili vsi akrobati, samo malega Adama to ni zanimalo. On je neskončno užival v … Na koncu zgodbice je družina našla rešitev in tudi Adam je pripomogel ter popestril nastope svoje družine na prav poseben način. Če vas zanima, kako je mali Adam pripomogel, da so ljudje še z večjim zanimanjem spremljali družinske nastope, si preberite knjigo. Priporočamo v branje. Veliko bralnih užitkov vam želimo.

Kasneje so učenci v podaljšanem bivanju likovno poustvarili zgodbico in narisali risbice, ki jih bomo razstavili na panoju pred šolsko knjižnico.

Učenci OPB2 in učiteljica Tadeja Rupar