OBISKAL NAS JE PRIMOŽ SUHODOLČAN

Objavljeno: 21.05.2024 | Avtor: Tadeja Rupar

V četrtek, 16.5.2024, smo na naši šoli pripravili prireditev ob zaključku Bralne značke. Obiskal nas pisatelj in scenarist Primož Suhodolčan, ki je eden izmed najpopularnejših avtorjev za mladino. O tem pričajo dejstva, saj so njegove knjige med najbolj branimi knjigami med mladino in vrsto let je bil zmagovalec na tekmovanjih Moja najljubša knjiga. Kot pravi sam, ima najraje knjige, ki ga spravijo v jok zaradi smeha.

S svojimi zgodbami, ki jih je pripovedoval na zelo hudomušen način, je pripomogel, da je bilo razpoloženje učencev ves čas zelo veselo. Učenci so preživeli čas v njegovi družbi sproščeno, predvsem pa so se vsi nasmejali še za kašen dan vnaprej. Na koncu je pisatelj delil tudi svoje avtograme. Prvošolci so se zahvalili zanje in odšli v učilnice prešerne volje.

Učenci in učiteljice 1.razredov