Obisk starejših občanov v Domu upokojencev Sevnica

Objavljeno: 22.12.2022 | Avtor: Aleš Krohne

V torek, 20. 12. 2022, so učenci 2. razreda, ki obiskujejo pevski zbor, obiskali varovance Doma upokojencev v Sevnici. V skupnem prostoru so se jim z vodjo otroškega pevskega zbora, učiteljico Barbaro Dolenc, predstavili z jesenskimi in zimskimi otroškimi pesmimi, za zaključek pa so zapeli tudi nekaj ljudskih in božično-novoletnih pesmi. Z učiteljico Ireno Dobovšek so popestrili kulturni program s starimi otroškimi rajalnimi igrami, katerih so se nekateri starejši občani še dobro spominjali. Učenci so starejše občane obdarili z voščilnicami – snežaki, ki so jih sami izdelali, ter z lepo mislijo na praznike, ki se bližajo, ti pa so jim v zahvalo za njihov pogum in prijetne skupne trenutke podarili bonbone in dejali, da bodo zelo veseli, če jih bodo še kdaj obiskali.

Image 1 of 3