NEPOZABEN DAN NA OŠ SEVNICA

Objavljeno: 7.05.2017 | Avtor: Sergeja Seljak

V četrtek, 4. maja, je bil za vse nas prav poseben dan. Po malici, 4. šolsko uro, smo se vsi učenci in učitelji naše šole odpravili v športno dvorano. Nismo vedeli, kaj nas čaka, zato smo polni pričakovanja vstopili v dvorano, kjer so se zbrali  predstavniki različnih športnih društev in organizacij. Program se je začel z nastopom Modre minute, mladinskega pevskega zbora in instrumentalne glasbene skupine naše šole. Po nastopu izjemno nadarjenih glasbenikov sta gospa ravnateljica in pomočnik ravnateljice vsem učencem, ki so v lanskem in letošnjem šolskem letu dosegli zavidljive rezultate na državnem nivoju, čestitala in podelila simbolične nagrade. Učencev športnikov, ki so priborili naslove državnih prvakov in osvojili izjemne rezultate na ravni države, je bilo 50, kar dokazuje, da je naša šola res športna. Po čestitkah našim športnikom je gospa ravnateljica napovedala posebnega gosta, Marka Soršaka Sokija. Vrhunski glasbenik je takoj dvignil vzdušje in navdušil navzoče, saj je na oder povabil učence, ki so igrali na različne instrumente. Kmalu je razkril namen svojega obiska: skupaj s Študentskim klubom Sevnica je naši šoli podaril kar tri glasbila. Učenci smo bili ne le presenečeni, ampak navdušeni in nadvse hvaležni, saj bomo odslej lahko uporabljali nove bobne, akustično in električno kitaro. Da smo bili res veseli novega darila, dokazujejo fotografije.

3 X HURA za Sokija in ekipo!!!