MINI OLIMPIJADA-ATLETSKI TROBOJ

Objavljeno: 12.06.2015 | Avtor: mlampret

Čez nekaj dni z naše šole odhaja generacija, ki je osvojila številne državne naslove v atletiki in je pripomogla k temu, da je OŠ Sava Kladnika prepoznavna kot ena najmočnejših šol v Sloveniji v tem športu.

Za njimi pa že prihajajo mlajši talentirani atleti, ki imajo potencial, da ponovijo ali celo izboljšajo dosežke svojih predhodnikov.

Včeraj se je 10 učencev naše šole v Brežicah pomerilo z najboljšim mladimi atleti s celega Posavja. V okviru atletskega troboja so metali vorteks, skakali v daljino in teki na 150 metrov.

Najbolje sta se odrezala brat in sestra Sven in Uma Šunta, ki sta zmagala med svojimi vrstniki in ponovila uspeh iz lanskega leta. Drugo mesto je osvojil Nik Medvešek, Laura Strajnar in Marko Popelar pa sta bila tretja.

Odlično so tekmovali tu

di Sara Rantah, Naja Zupančič, Nika Kranjc, Julija Kermc in Manca Kosem.