MALE SIVE CELICE

Objavljeno: 25.09.2015 | Avtor: mlampret

V četrtek, 24. 9. 2015 so se učenci naše šole udeležili regijskega tekmovanja v znanju Malih sivih celic. Tekmovanje je potekalo na OŠ Sava Kladnika, gostili smo 32 ekip z 21-ih šol. Našo šolo sta zastopali dve ekipi. Med osem najboljših ekip so se uvrstili Lea Haler, Črt Pinterič in Izidor Frece. Malo manj sreče pa so imeli Nikolina Ilinčič, Tomaž Sešlar in Martin Zeme.

Učenci so svoje znanje najprej pokazali v pisnem delu, nato pa sta se po dve ekipi pomerili še v ustnem delu. Predstavniki naše šole so pokazali zavidljivo znanje v obeh delih in tako bomo zanje zopet navijali v televizijskem studiu in pred TV ekrani.

Učenci, zaslužite si iskrene čestitke in želimo vam, da ste še naprej tako vedoželjni, sodelovalni in uspešni.

Mentorici MSC Gizela Škoda in Alenka Dolenc