Loške učenke na novoletni tržnici v OŠ Sava Kladnika Sevnica

Objavljeno: 10.12.2015 | Avtor: Milena Zemljak

Že nekaj let poteka na OŠ Sava Kladnika Sevnica novoletna tržnica, katere se udeležimo tudi učenci POŠ Loka pri Zidanem Mostu. V mesecu novembru smo pridno izdelovali izdelke, katere smo prodajali na novoletni tržnici. Prostovoljne prispevke smo namenili za šolski sklad.

1. 12. 2015 smo odšle učenke in učiteljici POŠ Loka pri Zidanem Mostu na novoletno tržnico, ki je bila v avli OŠ Sava Kladnika Sevnica. Tržnica je potekala od 16. 00 do 18. 00. Prihajalo je veliko ljudi, veliko pa je bilo tudi stojnic in učencev, ki so razstavljali in prodajali svoje izdelke. Mi smo imeli razstavljene Angelce iz blaga, lesene okrašene medenjake in angelčke iz papirja. Bili smo zelo uspešni, saj smo za lične in prijetne izdelke dobili veliko prispevkov za šolski sklad.

Manca Kosem, 4. razred