LJUBLJANSKI MARATON

Objavljeno: 7.11.2018 | Avtor: mlampret

V soboto, 27. oktobra, so se učenci OŠ Sava Kladnika Sevnica udeležili 23. Ljubljanskega maratona, ki dan pred najzahtevnejšo preizkušnjo gosti najboljše mlade tekače in tekačice. Kdo so junaki, ki so zastopali našo šolo? Iza Vencelj, Hana Držanič, Nika Krejan, Laura Strajner, Naja Zupančič, Sergeja Šturbej in Adriana Rihtar. Učenci od 6. do 9. razreda so tekmovali v različnih starostnih kategorijah, vsi pa so morali preteči razdaljo 1800 m. Med osmošolkami je odlično drugo mesto dosegla Naja Zupančič, uspeh sedmošolk pa je kronala Iza Vencelj s sedmim mestom. A nikakor ne smemo pozabiti vseh ostalih sevniških tekačev, saj so prav vsi s svojo vztrajnostjo, motiviranostjo in predanostjo športu dokazali, da so odlični tekači.

Čestitamo!