Likovne umetnije na igrišču

Objavljeno: 26.10.2022 | Avtor: Tadeja Rupar

Učenci v 1. b razredu zelo radi rišejo. Tokrat so pri likovni umetnosti risali s kredami. Niso risali na list papirja, ampak kar na asfalt na šolskem igrišču. Risali so motiv po svoji izbiri in poskušali biti pri tem čim bolj ustvarjalni. Nekaj učencev je združilo moči in narisali so skupno risbo. Nekateri učenci so svoje umetnije dopolnili še s svojo podobo, ki so jo prepletli v risbo. Nastale so prave umetnije, ki so jim bile zelo všeč. Učenci so ustvarjali sproščeno, pri tem uživali in se zabavali. Risbe so še vedno razstavljene na šolskem igrišču. Lahko si jih ogledate do prvih dežnih kapljic, ki bodo uničile njihove podobe in pripravile prostor za nove risarske ideje. Želite poskusiti tudi vi?