Izdelovanje adventnih venčkov

Objavljeno: 25.11.2022 | Avtor: Martina Trbovc

V četrtek, 24. novembra,  smo na šoli izvedli dan dejavnosti. V sklopu prihajajočih praznikov ter tradicionalnega Vencembra, smo izdelovali adventne venčke. Na pomoč so nam priskočili starši, stari starši ter člani TD Loka, ki so se prijazno odzvali vabilu na praznično delavnico. Pri izdelovanju smo imeli tudi strokovno pomoč, saj nam je pomagala cvetličarka, gospa Renata Felicijan.

Dan je bil prijeten, nasmehi na obrazih so povedali več kot besede, medgeneracijsko sodelovanje pa je pripomoglo, da smo skupaj izdelali 66 adventnih venčkov.

Hvala vsem, ki ste nam pomagali z materialom ali izdelovanjem venčkov v četrtek na šoli.

Venčki bodo na ogled ob sprehajalni poti ob Savi v prazničnem decembru. Naj se veseli december začne :-).