Dobrodelno zbiranje igrač

Objavljeno: 22.06.2019 | Avtor: Patricija Redenšek

V mesecu aprilu smo učenci 7. a oddelka v sodelovanju z oddelkom 6. c zbirali rabljene igrače. Zbrane igrače smo v torek, 11. 6. 2019, skupaj z učiteljico Patricijo Redenšek darovali učencem, ki se izobražujejo na Osnovni šoli Ana Gale. Na šoli so nas nestrpno pričakovali in nam za dobrodošlico pripravili igrico z naslovom Hiška sreče. Po koncu predstave so nas pogostili s piškoti in sokom. Z učenci smo se pogovarjali, se skupaj igrali na zunanjem igrišču in pogledali učilnico likovne umetnosti, tehnike in tehnologije. V zahvalo smo prejeli rožice, ki so jih učenci izdelali sami.  V bodoče si želimo ponovnega sodelovanja in druženja z OŠ Ana  Gale, saj smo bili veseli, da smo narisali učencem nasmeh ter iskrico v očeh.

Sergeja Šturbej