ČISTI ZOBJE – nagradni izlet 5. b razreda

Objavljeno: 11.06.2018 | Avtor: mlampret

Na naši šoli smo vključeni v akcijo Tekmovanje za čiste zobe ob zdravi prehrani. Ker smo v 5. b razredu dobro ozaveščeni o pomenu umivanja zob, smo si z rednim dokazovanjem to šolsko leto, priborili prvo mesto na centralni šoli in se tako udeležili nagradnega izleta v dvorano Tivoli.

Iz Sevnice smo se odpravili že ob osmih in ko smo prispeli na prizorišče, smo bili navdušeni nad programom prireditve. Sprva smo slišali čestitke za pridno umivanje zob – med drugimi je spregovoril tudi gospod Borut Pahor. Zatem pa se je začel zabavni program: Kapitan  Aquafresh,  gimnastična skupina Zale, akrobatska skupina Dunking Devils in glasbena skupina Čuki.
Polni novih doživetji ter odločeni, da si bomo pridno umivali zobe vse življenje, smo se iz Ljubljane odpravili nazaj proti Sevnici.

5. b