Čajanka z nekdanjimi učenci

Objavljeno: 6.02.2018 | Avtor: Sergeja Seljak

Tik pred informativnimi dnevi smo imeli devetošolci informativne urice kar na naši šoli. Danes, 6. februarja, ob 16. uri, je namreč na naši šoli potekala čajanka, na katero so bili povabljeni nekdanji učenci naše šole. V začetku smo se razvrstili v tri skupine glede na smer, ki nas je zanimala: gimnazijski program, srednje tehniške in strokovne šole ali poklicne šole. Izjemno veseli smo bili, da se je vabilu odzvala veliko nekdanjih sevniških osnovnošolcev, saj smo tako res lahko dobili informacije o različnih šolah in programih. Vsak od dijakov se je predstavil in povedal, kako je obiskovati srednjo šolo. Razgovorili so se o učenju, sošolcih in profesorjih, pa tudi o malicah in zgodnjem vstajanju. Vsi so bili zelo zgovorni in veseli naših vprašanj. Nato smo se združili v eni učilnici, kjer smo izmenjali mnenja in se družili ob čaju, piškotih, lešnikih in kakiju. V prijetnem vzdušju so se odpirale vedno nove teme in klepetali smo še dolgo po “uradnem” zaključku.

Vsem dijakom, ki so nas obiskali in z nami delili svoje izkušnje se iskreno zahvaljujemo in jih vabimo, naj nas še obiščejo.

devetošolci OŠ Sevnica