Podelitev nagrade zmagovalcu natečaja Olimpijskega komiteja

Objavljeno: 8.04.2022 | Avtor: Damjana Zupančič Lisec

Pred pričetkom zimskih olimpijskih iger Peking 2022 je Olimpijski komite Slovenije v sodelovanju s podjetjem Europlakat in Slovenskim paraolimpijskim komitejem objavil natečaj za izbor najboljših plakatov. Skupaj so prejeli 760 plakatov otrok in mladih.
V kategoriji osnovnih šol je zmagovalni plakat narisal Marcel Kajtna, 9.C razred, OŠ Sava Kladnika Sevnica.

Zmagovalci natečaja so prejeli posebne nagrade in ekskurzijo, ki jo bodo organizirali za celotni razred.

V torek, 5. 4. 2022, se je Marcel skupaj s starši in ravnateljem, gospodom Alešem Tuhtarjem, udeležil slovesnosti, kjer je prevzel zasluženo nagrado.

Marcelu iskreno čestitamo, sošolci pa že nestrpno čakajo, da se mu pridružijo na nagradnem izletu.

Foto: Aleš Fevžer