OŠ SAVA KLADNIKA UBRANILA NASLOV EKIPNIH PRVAKOV SLOVENIJE V KROSU ZA OSNOVNE ŠOLE

Objavljeno: 20.04.2018 | Avtor: mlampret

V četrtek, 19. 4. se je 18 učencev naše šole udeležilo ekipnega državnega prvenstvu v krosu, ki ga je vnovič gostil Maribor.

V mlajših kategorijah je tekel Martin Mastnak, ki je osvojil odlično 8. mesto med svojimi vrstniki.
Sledili so teki učencev višjih razredov, kjer so učenci tekmovali tako posamično kot ekipno. Med posamezniki so se najbolje odrezali Lea Haler s tretjim mestom, Nikola Ilinčić s četrtim mestom in Urban Gnidica, Nika Dobovšek in Leon Javornik s petim mestom. Nina Lisec je osvojila 8. mesto, Ivana Sešlar 11., Tomaž Sešlar 12., Nik Medvešek, Niki Radovič in Eva Tratar 13.,…
Učenci in učenke 7. in 9. razredov so postali državni ekipni prvaki med vrstniki, prav tako pa so naši učenci že četrtič zapored postali vseekipni državni prvaki v krosu. Pohvaliti velja vse naše tekmovalce, saj so prav vsi v konkurenci najboljših osnovnošolskih tekačev Slovenije dosegli odlične rezultate. Našo šolo so zastopali:
MARTIN MASTNAK
IVANA SEŠLAR