PRVI ŠOLSKI DAN

Objavljeno: 29.08.2022 | Avtor: Martina Trbovc

Spoštovani starši in dragi učenci.

Počitnice se počasi iztekajo in pred nami je novo šolsko leto, novi izzivi in nove dogodivščine.

Pošiljam vam nekaj osnovnih informacij glede prvega šolskega dne.

Starši in učenci 1. razreda ste 1. 9. 2022, ob 10. uri, vabljeni pred glavni vhod v šolo, kjer bomo prvošolce pozdravili in skupaj naredili prve korake v hišo znanja in spoštovanja. V primeru dežja se dobimo v šolski telovadnici.

Vsi ostali se v šoli zberemo ob 8.00. V šolo prinesite vse šolske potrebščine, delovne zvezke in copate. Potrebščine, ki jih priskrbi šola, boste prejeli prvi šolski dan.

Kombi bo vozil po ustaljenem voznem redu. Varstvo vozačev bo zjutraj  v učilnici 5. razreda. Vozni red je viden na spletni strani šole.

Pouk se bo ta dan za vse učence končal ob 12.30, sledi kosilo in podaljšano bivanje. Kombi bo razvažal ob 13.10 (Dobrava, Radež) in potem od 13.50 dalje po voznem redu. Redno spremljajte spletno stran, kjer vas bomo obveščali o morebitnih spremembah.

V četrtek, 8. 9. 2022, ob 17.uri, načrtujemo skupni roditeljski sestanek v prostorih šole. Vabilo boste prejeli naknadno.

Veselimo se ponovnega snidenja z vami.

S spoštovanjem,

Martina Trbovc, dipl. vzg,