1. ŠOLSKI DAN

Objavljeno: 1.09.2021 | Avtor: Martina Trbovc

Dragi učenci!

Počitnice se počasi iztekajo in v sredo, 1. septembra, vas z veseljem pričakujemo. Veseli smo, da se bomo ponovno videli v šolskih klopeh. Pouk začenjamo upoštevaje priporočila NIJZ za preprečevanje Covid. Ostale podrobnosti si lahko preberete na povezavi do  Protokola ravnanja na OŠ Sava Kladnika Sevnica in obeh podružnicah

Starši in učenci 1. razreda ste 1. 9. 2021, ob 10. uri, vabljeni pred glavni vhod v šolo, kjer bomo prvošolce pozdravili in skupaj naredili prve korake v hišo znanja in spoštovanja.

Vsi ostali pridete v šolo ob 8.00. Po pozdravu boste odšli v šolo in začeli z delom. Prvi šolski dan prinesite v šolo vse šolske potrebščine, delovne zvezke in copate. Potrebščine, ki jih priskrbi šola, boste prejeli prvi šolski dan.

Kombi bo zjutraj vozil po ustaljenem voznem redu. Vozni red je viden na spletni strani šole.

Pouk se bo ta dan za prvošolce končal ob 12.00. Za vse ostale učence pa ob 12.20.

Od 12.30 dalje bo kosilo. Kombi bo razvažal od 13.00 dalje po voznem redu.

Redno spremljajte spletno stran, kjer vas bomo obveščali o morebitnih spremembah.

Veselimo se ponovnega snidenja z vami.

Učiteljice POŠ Loka