Zbiralna akcija starega papirja

Objavljeno: 26.05.2021 | Avtor: Martina Trbovc

V mesecu aprilu smo ponovno izpeljali uspešno zbiralno akcijo starega papirja. Pri zbiranju smo sodelovali vsi: starši, babice, dedki, učenci – tako mlajši kot starejši in učiteljice. Skupaj smo zbrali 3840 kg starega papirja. Z denarjem, ki smo ga prejeli za zbran papir v tem šolskem letu, smo kupili nove žoge, nekaj športnih pripomočkov, knjige za šolsko knjižnico ter lego kocke, ki so si jih učenci močno želeli. Želja je še veliko …

Z zbiranjem starega papirja smo dokazali, da nam ni vseeno za naš planet in njegovo ter s tem tudi našo prihodnost. Dokazali smo, da skupaj zmoremo.

V zadnji akciji nam je uspelo napolniti en zabojnik, kar nekaj papirja pa je še ostalo in smo ga pospravili v šolsko klet.  Odločili smo se, da akcijo zbiranja starega papirja ponovimo.

Zbiralna akcija bo ponovno potekala od 31.5.2021 do 4.6.2021. Papir lahko oddate v zabojnik, ki bo stal na igrišču POŠ Loka.

V imenu malih in velikih se vam zahvaljujem za vaše sodelovanje in pomoč.

Martina Trbovc, vodja podružnice