ZBIRALNA AKCIJA STAREGA PAPIRJA – 17. 5. do 20. 5. 2016

Objavljeno: 7.05.2016 | Avtor: mlampret

V tednu od  17. 5. do 20. 5. 2016 bo na šoli potekala spomladanska zbiralna akcija starega papirja. Papir bo mogoče pripeljati v šolo od torka do petka v jutranjem in popoldanskem času, kot je že praksa na šoli. O natančnem urniku boste še obveščeni.

Učenci, gotovo se je od jesenske zbiralne akcije po domovih zopet nabral star papir. Nekateri  ga zbirate celo leto in ste že tako organizirani, da ga tudi drugi zbirajo za vas. Kakorkoli že, zopet je čas, da pobrskate po kleteh in garažah, se pozanimate za papir pri dedkih, babicah, tetah, sosedih ali prijateljih in se pripravite na zbiralno akcijo. Tokrat bo izkupiček od zbranega papirja namenjen direktno vam. Torej, več papirja boste zbrali, več evrov boste zaslužili za oddelek.

Papir_maj_2016

Saj veste, skupaj nam vedno uspe!

Lep eko pozdrav!

Koordinatorice Eko šole