VPIS V PODALJŠANO BIVANJE ZA 2020/2021

Objavljeno: 5.06.2020 | Avtor: Ivica Jevševar Kovačevič

Spoštovani starši!

Včeraj, 4. 6. 2020, smo začeli z zbiranjem podatkov o učencih od 1.– 4. razreda, ki bodo naslednje šolsko leto obiskovali podaljšano bivanje.

Učencem so razredničarke razdelile prijavnice. Prosimo, da razredničarkam izpolnjene vrnejo do ponedeljka, 8. 5. 2020.

Prijavnice vrnejo tudi učenci, ki so letos hodili v podaljšano bivanje, drugo leto pa ga ne bodo obiskovali. Starši na prijavnici označite, da podaljšanega bivanja ne potrebujete.

Učenci, ki letos niso obiskovali podaljšanega bivanja, naslednje šolsko leto pa bi ga želeli, lahko prijavnico dobijo pri razredničarki.

Ivica Jevševar Kovačević,

vodja aktiva OPB