VPIS UČENCEV V PODALJŠANO BIVANJE ZA ŠOLSKO LETO 2023/2024

Objavljeno: 29.05.2023 | Avtor: Ivica Jevševar Kovačevič

Spoštovani starši!

V petek, 26. 5. 2023, smo začeli z zbiranjem podatkov o učencih od 1.– 4. razreda, ki bodo naslednje šolsko leto obiskovali podaljšano bivanje.

Učencem so razredničarke razdelile prijavnice. Prosimo, da jim izpolnjene vrnejo do srede, 31. 5. 2023.

Prijavnice vrnejo tudi učenci, ki so letos hodili v podaljšano bivanje, drugo leto pa ga ne bodo obiskovali. Starši na prijavnici označite, da podaljšanega bivanja ne potrebujete.

Učenci, ki letos niso obiskovali podaljšanega bivanja, naslednje šolsko leto pa bi ga želeli, lahko prijavnico dobijo pri razredničarki.

vodja aktiva OPB

Ivica Jevševar Kovačević