VESELO NA NOVOLETNI TRŽNICI

Objavljeno: 5.12.2015 | Avtor: MArjeta Teraž

Začel se je veseli december. Na naši šoli ga vsako leto obeležimo z novoletno tržnico. Že v novembru smo učenci začeli izdelovati različne izdelke na razrednih urah. Med vsemi izdelki smo izbrali najlepše in jih ponudili na tržnici.
V torek, 1. 12. 2015, je bilo na naši šoli zopet zelo veselo. Iz glasbene učilnice je bilo slišati šolsko glasbeno skupino, v avli pa so potekale priprave stojnic in izdelkov, ki smo jih prodajali. Ob štirih popoldne so začeli prihajati prvi obiskovalci. Tržnica je zaživela. Ponudba je bila pestra. Magnetki, origamiji, prašički za srečo, koledarji, pobarvanke, novoletne voščilnice in še mnogi drugi zanimivi okraski so vabili k nakupu. Vsakdo je lahko našel nekaj zase; zagotovo pa so bili obiskovalci navdušeni nad igranjem šolske glasbene skupine.
Tržnica je uspela, saj smo zbrali veliko vsoto denarja. Domov smo odhajali s toplim občutkom v srcu, da smo naredili nekaj dobrega.
Ana Košir, 7. c