VABILO ZA STARŠE PRVOŠOLCEV

Objavljeno: 30.08.2016 | Avtor: Erika Anzelc Intihar

Spoštovani starši!

Bliža se dan, ko bo Vaš otrok prvič kot šolar zakorakal skozi šolska vrata.

Vstop v šolo je prav gotovo velika prelomnica v otrokovem in v Vašem življenju.

Ob dogodku, ki Vas navdaja s srečo, zadovoljstvom in ponosom, so se v pričakovanju novega verjetno v Vas že pričela porajati različna vprašanja, na katera bi želeli dobiti odgovor.

Zato Vas vabimo na prvi roditeljski sestanek, ki bo

v torek, 30. 8. 2016, ob 17. uri v prostorih  POŠ Studenec.

Spoznali se boste z razredničarko Vašega otroka,  ki Vam bo predstavila življenje in delo v šoli. Ker je sestanek namenjen Vam, staršem, želimo, da se ga zanesljivo udeležite, saj boste s tem prispevali, da bo začetek šolanja Vašega otroka lažji in prijetnejši.

Vašega otroka pričakujemo v četrtek, 1. septembra 2016, ob 7.45.

Veselimo  se srečanja z Vami

in Vas prijazno pozdravljamo.

Razredničarka:                                                                                                                                                 Vodja podružnice:

Erika Anzelc Intihar, prof.                                                                                                                              Andreja Janc, prof.

Na Studencu, 24. 8. 2016