VABILO NA RODITELJSKI SESTANEK

Objavljeno: 1.02.2018 | Avtor: Erika Anzelc Intihar

VABILO

Spoštovani starši,

zaključuje se prvo ocenjevalno obdobje in ob tem vas želimo seznaniti z dosežki učencev na različnih področjih vzgojno-izobraževalnega dela. Zavedamo se, da je dobro sodelovanje z vami ključ do uspeha, zato vas vabimo na oddelčne roditeljske sestanke, ki bodo prvi četrtek v  mesecu februarju, 1. 2. 2018, ob 17. uri, v matičnih učilnicah.

Razredniki vas bodo seznanili z aktualnim dogajanjem v oddelku in vam ob koncu razdelili obvestila o uspehu vašega otroka ob polletju. Po sestanku se boste lahko z razredniki ter vsemi ostalimi učitelji tudi individualno pogovorili o napredku in delu vašega otroka ter skupaj sprejeli usmeritve za naprej.

V kolikor se roditeljskega sestanka ne boste mogli udeležiti, bomo obvestilo o uspehu ob polletju predali učencu v petek, 2. 2. 2018.

Popoldanskih govorilnih ur 13. 2. 2018 iz tega razloga ne bo.

Vljudno povabljeni.

Andreja Janc, prof.                                                                                                            Mirjana Jelančič, prof.

vodja podružnice                                                                                                                 ravnateljica

V Sevnici, 25. 1. 2018