VABILO NA PREDAVANJE

Objavljeno: 5.09.2017 | Avtor: Erika Anzelc Intihar

Spoštovani starši!

Vloga staršev danes je zahtevna in odgovorna. Vsako leto so pred nami novi izzivi in nova pričakovanja. Vzgojna naloga staršev in šole je vzgojiti samostojnega, odgovornega in spoštljivega otroka ob tem pa poleg kognitivnih znanj razvijati še socialno in čustveno inteligenco.

Zaposleni na šoli si želimo, da imamo s starši in učenci dobre, spoštljive in konstruktivne odnose, zato vas vabimo na uvodno skupno srečanje v torek, 5. septembra.

Razredniki vas bodo na 1. roditeljskem sestanku seznanili s pomembnimi vsebinami, za vas smo pripravili tudi predavanje Z varnim odzivom do samostojnosti in odgovornosti otrok. Predavata dr. Albert in Leonida Mrgole, starša štirih otrok in avtorja knjige Izštekani najstniki in starši, ki štekajo.

Vabilo za uvodni roditeljski sestanek bodo posredovali razredniki. Nekaj roditeljskih sestankov bo pred predavanjem, nekaj pa po končanem predavanju.

S prijaznimi pozdravi,

Mirjana Jelančič, prof., ravnateljica