VABILO NA EKO NATEČAJ »ODPADKOM DAJEMO NOVO ŽIVLJENJE«

Objavljeno: 27.04.2023 | Avtor: Alenka Povšič

Koordinatorice EKO ŠOLE vabijo učence 1. triade in 2. triade na šolski natečaj z naslovom Odpadkom dajemo novo življenje.

Če želiš sodelovati na natečaju, iz odpadnega materiala ustvari domiseln in uporaben izdelek. Uporabiš lahko odpadni karton, plastično in KEMS embalažo, stara oblačila, prazne pločevinke in podobno.  Izdelaš lahko igračo, učni pripomoček, lonček za barvice ali shranjevanje manjših predmetov, ptičjo hišico, hranilnik, vrečko za športno opremo, inštrument ali karkoli drugega.

Izdelki bodo razstavljeni v šolski avli, trije najbolj izvirni izdelki pa bodo nagrajeni.

Čas za ustvarjanje imaš do ponedeljka, 15. maja.

Izdelek lahko prineseš eni od koordinatoric EKO šole, učiteljici Mateji Pompe ali učiteljici Alenki Bogovič Peklar.